Vlorë, arrestohet “skifteri” i Benz-ave - Bota Sot
Vlorë, arrestohet “skifteri” i Benz-ave

Kronikë e zezë

Vlorë, arrestohet “skifteri” i Benz-ave

Më: 26 nëntor 2018 Në ora: 14:48
Foto ilustrim

Policia e Vlorës ka arrestuar një shtetas për vjedhjen e 4 automjeteve në këtë qytet.

Në pranga ka rënë 33-vjeçari me iniciale K.K., 33 vjeç, i dënuar më parë për të njëjtën vepër penale.

Pas një pune hetimore disa mujore është zbuluar se ky shtetas ka vjedhur në kohë të ndryshme 4 automjete të markës “Mecedes Benz” dhe pasi i përdorte disa ditë, i braktiste ato në të njëjtën zonë, zakonisht në lagjen “15 Tetori” Vlorë.

Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...