Rrah prindërit në Prizren, arrestohet - Bota Sot
Rrah prindërit në Prizren, arrestohet

Kronikë e zezë

Rrah prindërit në Prizren, arrestohet

Më: 27 nëntor 2018 Në ora: 10:37
Foto ilustrim

Policia ka arrestuar një person në Prizren në rrugën “Vjosa” i cili pas një mosmarrëveshje ka sulmuar fizikisht dy prindërit e tij, të nacionaliteti boshnjak.

Viktimat kanë pësuar lëndime trupore dhe të njëjtit kanë pranuar tretman mjekësor. Me urdhër të prokurorit i dyshuari dërgohet në mbajtje.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...