I gjenden katër eletkroshokë, arrestohet - Bota Sot
I gjenden katër eletkroshokë, arrestohet

Kronikë e zezë

I gjenden katër eletkroshokë, arrestohet

Më: 27 nëntor 2018 Në ora: 10:44
Foto ilustrim

Policia ka arrestuar një person në Lipjan pasi që tek i njëjti janë gjetur dhe janë konfiskuar 6 copë elektroshokë.

Me vendim të prokurorit, i dyshuari pas intervistimit është liruar në procedurë të rregullt.

Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...