Erërat e forta, lisi mbyt një person në Prishtinë - Bota Sot
Erërat e forta, lisi mbyt një person në Prishtinë

Kronikë e zezë

Erërat e forta, lisi mbyt një person në Prishtinë

Më: 25 dhjetor 2018 Në ora: 12:05
Foto ilustrim

Një person ka ndërruar jetë dje në Prishtinë, pasi si pasoje e erërave të forta ishte rrëzuar një lis.

Policia raporton se dje si pasoj e erërave te forta, është rrezuar një peme-lis dhe si pasoj dyshohet se ka zënë viktimën, punëtor i një autoservisi.

Viktima është dërguar pa shenja jete në QKUK.

“ Raportohet se si pasoj e erërave te forta, është rrezuar një peme-lis dhe si pasoj dyshohet se ka zënë viktimën mashkull K-Shqiptar punëtor i një autoservisi. Viktima është dërguar ne QKUK ku nga mjeku kujdestar është konstatuar se i njëjti është pa shenja jete. Me urdhër te prokurorit trupi i pa jete i viktimës dërgohet ne IML për obduksion”.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Më të lexuarat
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh
test
Tjera