Kapen 113 kg drogë në Prishtinë, arrestohen katër persona - Bota Sot
Kapen 113 kg drogë në Prishtinë, arrestohen katër persona

Kronikë e zezë

Kapen 113 kg drogë në Prishtinë, arrestohen katër persona

Më: 3 dhjetor 2018 Në ora: 11:50
Foto ilustrim

Policia e Kosovës sot në orët e hershme të mëngjesit në Prishtinë ka kapur 113 kg drogë dhe ka arrestuar katër persona.

Ngjarja ka ndodhur në rrugën “Jakovë Xoxa” në Prishtinë, ku janë kapur 113 kilogramë heroinë.

Të arrestuarit në këtë rast janë katër persona: S. Sh, M. Gj, Xh. Sh, M. K.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...