E shantazhon të dashurën, arrestohet llapjani - Bota Sot
E shantazhon të dashurën, arrestohet llapjani

Kronikë e zezë

E shantazhon të dashurën, arrestohet llapjani

Më: 6 dhjetor 2018 Në ora: 10:24
Ilustrim

Policia e Kosovës raporton se dje në rrugën “Eset Maloku” në Podujevë ka arrestuar një person pasi që i njëjti dyshohet se femrës me të cilën ishte në lidhje i ka marr stoli ari dhe 4 mijë euro.

Ky shantazh ka  ndodhur gjatë muajit gusht dhe shtator të këtij viti në të kundërtën do t’ia publikojë disa video-incizime.

I njëjti pas intervistimit me vendim të prokurorit është dërguar në mbajtje./

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...