Ishte duke punuar, vdes papritmas një person në Deçan - Bota Sot
Ishte duke punuar, vdes papritmas një person në Deçan

Kronikë e zezë

Ishte duke punuar, vdes papritmas një person në Deçan

Më: 9 dhjetor 2018 Në ora: 14:19
Foto ilustrim

Një person në Deçan ka ndërruar jetë.

Viktima gjersa ishte duke punuar, papritmas ka humbur ndjenjat dhe është rrëzuar në rrugë.

Ai është dërguar në spitalin rajonal dhe nga ekipi mjekësor është konstatuar se i njëjti nuk ka shenja jete.

Me urdhër të prokurorit, trupi i pajetë u është liruar familjarëve.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...