Nuk duan deponi mbeturinash, tre të arrestuar - Bota Sot
Nuk duan deponi mbeturinash, tre të arrestuar

Kronikë e zezë

Nuk duan deponi mbeturinash, tre të arrestuar

Më: 14 dhjetor 2018 Në ora: 13:59
Foto ilustrim

Tre persona janë arrestuar në fshatin Berivojcë të Kamenicës, pasi që të njëjtit në shenjë pakënaqësie lidhur me hapjen e një deponie të mbeturinave, kanë kanosur dhe penguar zyrtarët policor në vendin e ngjarjes.

Me vendim të prokurorit, të dyshuarit janë dërguar në mbajtje.

Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...