Rrahje në mes të miturve në Lipjan - Bota Sot
Rrahje në mes të miturve në Lipjan

Kronikë e zezë

Rrahje në mes të miturve në Lipjan

Më: 15 dhjetor 2018 Në ora: 12:34
Ilustrim

Policia ka ndaluar dhe kontrolluar gjashtë të mitur në Lipjan, të cilët ishin përfshirë në një përleshje fizike.

Policia thotë se ka gjetur dhe konfiskuar një thikë dhe dy shufra të metalit.

Të dyshuarit janë intervistuar në prani të prindërve, PQS, si dhe avokatëve mbrojtës.

Me vendimin e Prokurorit, dy të dyshuar dërgohen në qendrën e mbajtës për 24 orë, kurse katër të dyshuar të tjerë lirohen në procedurë të rregullt.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...