Tre të arrestuar për prostitucion - Bota Sot
Tre të arrestuar për prostitucion

Kronikë e zezë

Tre të arrestuar për prostitucion

Më: 15 dhjetor 2018 Në ora: 13:40
Foto ilustrim

Dy meshkuj dhe një femër shtetase e Republikës së Shqipërisë është arrestuar në Prizren, nën dyshimin se janë marrë me prostitucion.

Me vendim të gjyqtarit për kundërvajtje të dyshuarit lirohen, rasti në procedurë të rregullt.

Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...