Ambulanca pa zinxhirë mbetet në mes të rrugës - Bota Sot
Ambulanca pa zinxhirë mbetet në mes të rrugës

Kukësi

Ambulanca pa zinxhirë mbetet në mes të rrugës

Më: 5 janar 2019 Në ora: 13:16
Ilustrim

Prej dy ditësh qyteti i Korçës është mbuluar nga dëbora dhe automjetet e kanë të domosdoshme përdorimin e zinxhirëve.

Por në këtë video që sjell Ora News duket ambulanca e qytetit, e cila ka mbetur në mes të rrugës, pasi nuk ishte e pajisur me zinxhirë.

Ndërsa pacienti, i cili ndodhej në ambulancë mesa duket duhet të presë shkrirjen e dëborës.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Më të lexuarat
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat