Aleanca për Mbrojtjen e Teatrit vazhdon mbledhjen e firmave në Kukës

Kukësi

Aleanca për Mbrojtjen e Teatrit vazhdon mbledhjen e firmave në Kukës

Më: 25 maj 2020 Në ora: 17:40
Foto

Vazhdon mbledhja e firmave në lidhje me rindërtimin e Teatrit kombëtar aty ku ishte dhe sikur ishte.

Ditën e sotme Aleanca për Mbrojtjen e Teatrit ka qenë në qytetin e Kukësit.

Ndërkohë, më herët, janë mbledhur firma në hyrjen e teatrit Migjeni për ta rindërtuar sërish Teatrin.

Aleanca ka bërë më dije se mbledhja e firma do të vazhdojë në të gjitha qytetet e Shqipërisë.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Më të lexuarat
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat