Akuzoi aktorin e njohur për sulm seksual, vdes terapisti para gjyqit - Bota Sot
Akuzoi aktorin e njohur për sulm seksual, vdes terapisti para gjyqit

Kultura

Akuzoi aktorin e njohur për sulm seksual, vdes terapisti para gjyqit

Më: 19 shtator 2019 Në ora: 06:26
Kevin Spacey

Terapisti anonim i cili me disa mesazhe akuzonte për sulm seksual aktorin e njohur amerikan Kevin Spacey ka vdekur para zhvillimit të gjyqit.

I njohur si ‘John Doe’ terapisti ka akuzuar aktorin 2 vite më parë.

Avokati i terapistit tha se trashigimtarët e tij mund ta vazhdojnë precesin gjyqësor ndaj aktorin që ka fituar Oscar por atëherë ata dhe terapisti do të indentifikoheshin publikisht.

Kujtojmë që për Space kohët e fundit ka pasur shumë akuza nga të rinj për ngacmime seksuale. Në muajin korrik akuzat e bëra nga një 18 vjeçar u hodhen poshtë nga gjykata.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...