Ata

Kultura

Ata

Nga: Zymer Mehani Më: 27 shkurt 2020 Në ora: 08:20
Zymer Mehani

Kur i shikoj
Syve s‟u besoj
Dhe kur i dëgjoj
Mbetem i pagojë!

Ata kokë më kokë
Kohë edhe pa kohë
Gju më gju me barbarin
Sy më sy me tradhtarin

Kur i shoh
T‟i njoh s‟dua
Kur i njoh
S‟kanë punë me mua.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat