Për shkak të pandemisë, nuk do të organizohen aktivitete publike për aktoren Leze Qena - Bota Sot
Për shkak të pandemisë, nuk do të organizohen aktivitete publike për aktoren Leze Qena

Kultura

Për shkak të pandemisë, nuk do të organizohen aktivitete publike për aktoren Leze Qena

Më: 25 mars 2020 Në ora: 16:00
Leze Qena

Për shkak të situatës së pandemisë së virusit SARS CoV-2 nuk do të organizohen aktivitete publik për ta nderuar të ndjerën, aktoren tonë të madhe Leze Qena.

Por, para Teatrit Kombëtar të Kosovës, Ministrja e Kulturës, Rinisë dhe Sportit, Vlora Dumoshi, sot (25.03.2020), ora 16:30, do të bëjë homazhe për ta nderuar figurën e të madhes Leze Qena, ku njëherësh do ta ngushëllojë edhe vajzën e të ndjerës.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat