Hapet edicionit të shtatë të festivalit Etnofest

Kultura

Hapet edicionit të shtatë të festivalit Etnofest

Më: 11 gusht 2017 Në ora: 07:23
Foto arkiv

Sot në fshatin Kukaj të Prishtinës, hapet edicionit të shtatë të festivalit Etnofest.

Ky edicion do të jetë tejet i pasur në aspektin cilësor dhe vëllimor që do të shtrihet në nëntë shtylla programore.

Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat