Aksident në rrugën Kumanovë-Kriva Pallankë - Bota Sot
Aksident në rrugën Kumanovë-Kriva Pallankë

Kumanova

Aksident në rrugën Kumanovë-Kriva Pallankë

Më: 10 gusht 2019 Në ora: 16:41
Ilustrim

Aksident i rëndë ka ndodhur sot rreth orës 14:15 në rrugën Kumanovë-Kriva Pallankë, tek fshati Obllavce, në mes një veture dhe një cisterne.

Në vendin e ngjarjes kanë dalë veturat e ndihmës së shpejtë, njësiti i zjarrfikësve.

Për momentin komunikacioni në këtë drejtim të rrugës është i ndërprerë dhe janë bërë radhë të gjata të veturave.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Më të lexuarat
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...