Kryeministrja lezbike e Serbisë me partneren e saj presin bebe - Bota Sot
Kryeministrja lezbike e Serbisë me partneren e saj presin bebe

Lajme

Kryeministrja lezbike e Serbisë me partneren e saj presin bebe

Më: 4 shkurt 2019 Në ora: 15:55
Ana Bernabiq dhe Milica Gjuriq

Kryeministrja e Serbisë, Ana Bernabiq (43) dhe partnerja e saj disa vite më e re me moshë, mjekja Milica Gjuriq, së shpejti do të bëhen prindër, raportojnë mediat e Beogradit.

Sipas gazetës “Gloria”, përmes mbarësimit artificial të Milica Gjuriqit, e cila për shkak të shtatzënisë tash disa muaj nuk është parë publikisht me Ana Bernabiqin, ndërsa siç i është thënë gazetës “Gloria” në Qendrën Klinike të Serbisë, më saktësisht në Qendrën për radiologji dhe rezonancë magnetike, ku është e punësuar, ka shkuar në pushim të shtatzënësisë.

Kryeministrja edhe me tutje vazhdon të mbajë qëndrim se nuk flet për opinionin për çështje private.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...