Musliu takohet me nxënësit e shkollës fillore „Shaban Jashari“ të Skenderajt - Bota Sot
Musliu takohet me nxënësit e shkollës fillore „Shaban Jashari“ të Skenderajt

Lajme

Musliu takohet me nxënësit e shkollës fillore „Shaban Jashari“ të Skenderajt

Nga: Z.B Më: 15 shkurt 2019 Në ora: 15:26
Foto

Deputetja e Kuvendit të Kosovë nga radhët e Paris Demokratike të Kosovës (PDK),Ganimete Musliu, përmes një postimi në rrjetin social Facebook, ka bërë të ditur se në Kuvendin e Kosovës, kalova një orë bashkë me nxënësit e klasës se IV-te, të Shkollës Fillore „Shaban Jashari“ të Skenderajt , përcjell “Bota sot”.

Ajo ka shkruar se, në pragë të festës së Pavarsisë së Kosovës, ka knaqësin t’ishoh fëtyrat e gëzuara.

Postimi i plotë:

Sot ne Kuvendin e Kosoves, kalova nje ore bashke me nxenesit e klases se IV-te, te Shkolles Fillore „Shaban Jashari“ te Skenderajt. Ne prage te festes se 11-te vjetorit te Pavarsise se Kosoves, sa kënaqesi t’i shohesh ato fytyra plote gaz e hare. Respekt per mesimdheneset e tyre, puna dhe perkushtimi i tecilave reflektonte sot ne çdo pyetje e pergjigjeje te nxenesve.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...