Bërnabiq sot në Bruksel

Lajme

Bërnabiq sot në Bruksel

Më: 20 shkurt 2019 Në ora: 08:24
Foto

Kryeministrja serbe, Ana Bërnabiq do të vizitojë sot Brukselin, ku do të pres mysafirët në një pritje festive që shënon Ditën e Shtetit të Serbisë.

Gjatë vizitës, Kajodo të takohet me Zëvendëspresidentin e Parë të Komisionit Evropian, Frans Timmermans dhe zyrtarë të tjerë evropian,  njoftoi Zyra e Qeverisë serbe për Bashkëpunimin me Media./

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat