Milaim Zeka: Nese dikush del e thotë Milaimi më ka marrë 1 euro, unë bagla të kalit ha - Bota Sot
Milaim Zeka: Nese dikush del e thotë Milaimi më ka marrë 1 euro, unë bagla të kalit ha

Lajme

Milaim Zeka: Nese dikush del e thotë Milaimi më ka marrë 1 euro, unë bagla të kalit ha

Më: 9 prill 2019 Në ora: 09:10
Milaim Zeka, foto iluistrim

Milaim Zeka ka qenë i ftuar në emisionin “n`Kosovë Show”.

Deputeti i Kosovës ka folur për jetën personale dhe atë profesionale në këtë emision.

Zeka, në këtë emision ka deklaruar që është i pafajshëm dhe që askujt nuk i ka marrë para.

“Nëse del dikush e thotë Milaim Zeka ma ka marrë 1 euro, unë vend të bukës bagla të kalit do të ha, veç nëse del dikush, publikisht po e them këtë” ka deklaruar Zeka.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...