Tragjedi në Preshevë, treni godet një burrë dhe e mbyti në vend - Bota Sot
Tragjedi në Preshevë, treni godet një burrë dhe e mbyti në vend

Lajme

Tragjedi në Preshevë, treni godet një burrë dhe e mbyti në vend

Më: 11 prill 2019 Në ora: 14:45
Foto

Nje tren mallrash qe vinte nga Serbia per ne Preshevë (Miratoc) ka goditur një burrë (40 vjecar) duke e lënë të vdekur në vend, njofton agjencia e lajmeve “Presheva Jonë”

Mësohet se tragjendia ka ndodhur në një vijë hekurudhore në Miratovac, pranë Preshevës. Aksidenti ndodhi para pak një çasti, pas mesante.

Image

 

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...