Kjo është Nëna shqiptare e cila e shkatërroi ushtrinë serbe në Koshare - Bota Sot
Kjo është Nëna shqiptare e cila e shkatërroi ushtrinë serbe në Koshare

Lajme

Kjo është Nëna shqiptare e cila e shkatërroi ushtrinë serbe në Koshare

Më: 16 prill 2019 Në ora: 08:52
Kjo është Nëna shqiptare e cila e shkatërroi ushtrinë serbe në koshare

Ish komandanti i Ushtrisë Çlirimtare të Kosovës Nasim Haradinaj ka qenë i ftuar në “N`Kosovë Show”.

Nasim Haradinaj e ka treguar një histori që kishte ndodhur në luftën e fundit në Koshare.

” Më bëri përshtypje, sa po rrini knej pse spo dilni me bo një aksion është krej kollaj unë i thash moj loke kishe dojsha mi tregu që t`i nuk din çka është lufta. Tha jo lokja ta vizaton planin se unë jam kanë ushtare e Enver Hoxhës ta bëjë skicën. I thash bëma pra planin, e bëri planin. Shkuam dhe qa ditë i keni të lajmëruar 48 serb të vram. Na nuk mendojna që janë kanë 48, ne mendojm qatu diku 70-80″ tha Nasim Haradinaj

Shikojeni videon më poshtë.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...