Komandat Malisheva ka një porosi për votuesit shqiptarë në Maqedoninë e Veriut

Lajme

Komandat Malisheva ka një porosi për votuesit shqiptarë në Maqedoninë e Veriut

Më: 20 prill 2019 Në ora: 01:00
Komandat Malisheva

Komandat Malisheva përmes një postimi në Facebook, ka bërë një porosi per votuesit shqiptarë në Maqedoninë e Veriut.

Me poshte e keni edhe postimin e tij në facebook:

Nëse thërras Shqiptaret të votojn kte apo ate kandidad per President , do ishte e padrejtë jo e mire per mua ,pse? Po ua jap pergjigjen …

Nese edhe sotë Shqiptaret nuk din ke ta votojn atehere nuk kam qfar te them më shume vetem te ju kerkoj falje ne emrin tim dhe te bashkluf*tetarve qe ne u beme shkaktarë edhe 2001 edhe 2015 qe ua prishem rehatin kti populli ..

Lavdi dëshmorve te kombit te rëne ne te gjitha betejat!!

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat