Gazeta “Bota sot” shpallë konkurs për redaktor dhe gazetarë - Bota Sot
Gazeta “Bota sot” shpallë konkurs për redaktor dhe gazetarë

Lajme

Gazeta “Bota sot” shpallë konkurs për redaktor dhe gazetarë

Më: 4 maj 2019 Në ora: 09:21
Ilustrim

Gazeta “Bota sot” shpallë konkurs për pranimin e:

-Një Redaktori dhe

-Dy Gazetarëve

Kandidatët për redaktor dhe gazetarë duhet të kenë përvojë pune si dhe ta njohin gjuhën angleze (preferohet njohja e gjuhës gjermane)

Konkursi është i hapur deri më 19 maj 2019.

Të gjithë të interesuarit janë të mirëpritur të aplikojnë, duke dërguar një CV dhe një foto në email adresën: [email protected]

Kandidatët e përzgjedhur në listën e ngushtë do të ftohen për intervistë.

Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...