“Tre liderët me presh në duar, drejtësia nuk do të vonojë për tradhtarët e kombit” - Bota Sot
“Tre liderët me presh në duar, drejtësia nuk do të vonojë për tradhtarët e kombit”

Lajme

“Tre liderët me presh në duar, drejtësia nuk do të vonojë për tradhtarët e kombit”

Nga: N.Sh Më: 5 maj 2019 Në ora: 19:59
Edi Rama, Hashim Thaçi dhe Vuçiq

Kryetari i Republikanëve të Kosovës, prof. Faton Kurti thotë se, tre liderët kryeministri Edi Rama, presidenti i Kosovës, Hashim Thaçi dhe ai serb, Aleksander Vuçiq janë kapur me presh në duar.

Sipas tij, këta tre liderë, kurrë nuk do të ndalen së hequri dorë nga ideja për ndarjen e Kosovës.

Ai shprehet, në një postim në Facebook se, drejtësia nuk do të vonojë për këta tradhtarë të kombit.

Ja postimi i plotë:

TRE "LIDERËT" VUÇIÇ, RAMA DHE THAÇI TË KAPUR ME PRESH NË DUAR!

Përderisa këta të tre mbesin në postet e tyre - këta kurrë nuk do të heqin dorë nga ideja për ndarjen e Kosovës, vetëm për të mbetur në pushtet edhe pse një ndarje eventuale e territorit të Kosovës do të sillte prap luftë dhe shkatërrim në Ballkan.

Kurrë më parë nuk ka ndodhur që shqiptari ta nxjerrë në pazar, tokën e larë me gjak të të parëve.

Drejtësia nuk do të vonojë për këta tradhtarë të kombit.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...