Samiti në Tiranë. Thaçi e Vuçiç, shtëngim të sforcuar duarsh - Bota Sot
Samiti në Tiranë. Thaçi e Vuçiç, shtëngim të sforcuar duarsh

Lajme

Samiti në Tiranë. Thaçi e Vuçiç, shtëngim të sforcuar duarsh

Më: 9 maj 2019 Në ora: 09:51
Hashim Thaçi dhe Aleksander Vuçiç

Presidenti i Kosovës Hashim Thaçi përpara nisjes së samitit të Brdo Brijunit ka pasur një shtrëngim duarsh me homologun serb, Aleksandër Vuçiç.

Nga kjo foto duket qartë ftohtësia me të cilën hynë në këtë samit Thaçi e Vuçiç. Ky shtrëngim duarsh i sforcuar vjen një ditë pasi Vuçiç deklaroi se ” më mirë më vrisni, Kosovën nuk e njoh!”.

Image
Image

 

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...