Ja si tallet Vlora Çitaku me kritikët e saj - Bota Sot
Ja si tallet Vlora Çitaku me kritikët e saj

Lajme

Ja si tallet Vlora Çitaku me kritikët e saj

Nga: N.Sh Më: 16 maj 2019 Në ora: 00:53
Vlora Çitaku

Pas kritikave që morri ambasadorja e Kosovës në Amerikë, sonte është tallur me gjithë ata që nisën "fushatën" kundër saj.

Ambasadorja e Kosovës në Shtetet e Bashkuara të Amerikës, Vlora Çitaku u kritikuar për veshjen e saj në iftarin e shtruar nga presidenti amerikan, Donald Trump.

Aji ishte kritikuar se kishte veshur të njëjtin fustan në disa ndeja të rëndësishme.

Madje, ajo kishte publikuar një mesazh që kishte pranuar në rrjete sociale, që kërkonte të mblidheshin fonde për t’ia blerë asaj një fustan të ri.

Por, Çitaku ka veshur sërish të njëjtin fustan, dhe në këtë mënyrë është tallur me kritikuesit e saj.

“Pas shumë kërkesave e vesha fustanin prap”, ka shkruar Çitaku.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...