Video shokuese ku pretendohet se Millosheviq është gjallë - Bota Sot
Video shokuese ku pretendohet se Millosheviq është gjallë

Lajme

Video shokuese ku pretendohet se Millosheviq është gjallë

Nga: D.RR Më: 23 maj 2019 Në ora: 08:13
Sllobodan Millosheviç

Gjithmonë kanë ekzistuar dyshimet se kasapi i Ballkanit, Millosheviq, është ende gjallë. Këto dyshime kanë filluar qysh kur në trupin e vdekur të Millosheviq, u gjet një drogë që sipas shkenctareve shkakton gjendje hutimi të përgjithshëm, përcjellë "Bota sot". 

Kufomën e Millosheviqit e panë shumë pak persona, e nuk ishte për u parë nga publiku. Që Millosheviçi u varros në një vend mjaft të pazakontë, që askush nuk e ka parë kufomën e tij..këto janë thënë për varrin e tij deri sot.

Thuhet se nuk është e pamundur që Millosheviqi dhe familja e tij të jetojnë në Rusi.

.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...