Një dekadë me Prince Coffe Shop - Bota Sot
Një dekadë me Prince Coffe Shop

Lajme

Një dekadë me Prince Coffe Shop

Më: 1 qershor 2019 Në ora: 12:15
Princ Caffe Shop

Prince Coffe Shop edhe me një lokacion të ri, i cili hapet sot me datën 01 Qershor në lagjen Dardania në Prishtinë, shijoni kafen për dy ditë rresht falas.

Kjo është pika e 14-të dhe brenda kësaj kohe, Prince Coffe Shop, ka krijuar gamë të madhe të produkteve, të gjitha të përgatitura me shumë dashuri nga stafi profesional brenda kësaj shtëpie të madhe.

Shijoni kafen më cilësore që përmban aromë, shije dhe freski, me këto lloje kafen Turke, Instant, dhe Prince 3in1, e dhjetëra ëmbëlsira e ushqime të tjera.

Por, gjithçka kombinohet në formën më të mirë kur je brenda një ambient të rehatshëm me një enterier modern i gërshetuar me motive kombëtare.

Prince Coffe Shop ka kaluar edhe kufijtë, duke qenë prezent në Shqipëri qendrën tregtare ‘’Toptan‘’ në Tiranë, dhe në New York në SHBA.

Prince Coffe Shop, te rritemi e vazhdojmë traditën së bashku me ju.

Image
Image
Image
Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...