Vdes tragjikisht 25 vjeçari nga Prishtina në Gjermani, lë pas gruan dhe dy fëmijët - Bota Sot
Vdes tragjikisht 25 vjeçari nga Prishtina në Gjermani, lë pas gruan dhe dy fëmijët

Lajme

Vdes tragjikisht 25 vjeçari nga Prishtina në Gjermani, lë pas gruan dhe dy fëmijët

Më: 15 qershor 2019 Në ora: 09:55
Liridon Shahini nga Prishtina ka pësuar një aksident fatal me minibager, ndërkohë që ishte duke punuar.

Një 25 vjeçar ka humbur jetën gjatë ditës së premte në Gjermani.

Liridon Shahini nga Prishtina ka pësuar një aksident fatal me minibager, ndërkohë që ishte duke punuar.

Mësohet se ngjarja ka ndodhur pas rrokullisjes ne kahun e majtë të minibagerit, kur Liridoni mundohej të kërcente jashtë por nuk pati mundësi t’i shpëtojë vdekjes nga pesha e rëndë e minibagerit, përkundër faktit se ai ishte ndihmuar nga punëtorët e tjerë shqiptarë aty.

Lajmin për vdekjen e Liridonit, e kanë bërë të ditur të afërmit e tij, të cilët njoftojnë se trupi i pajetë i 25 vjeçarit do të përcillet sot për në banesën e fundit.

Varrimi i të ndjerit do të bëhet sot, në ora 13:00, në varrezat e Hajvalisë.

Ndryshe, Liridoni, familja e të cilit është me prejardhje nga Medvegja ka lënë mbrapa gruan dhe 2 fëmijë.

Image
Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...