Një delegacion gjerman dhe zv/presidenti i Parlamentit Evropian sot në Kosovë - Bota Sot
Një delegacion gjerman dhe zv/presidenti i Parlamentit Evropian sot në Kosovë

Lajme

Një delegacion gjerman dhe zv/presidenti i Parlamentit Evropian sot në Kosovë

Më: 24 qershor 2019 Në ora: 08:32
Ilustrim

Një delegacion gjerman do të vizitojë sot Kosovën.

Kryeministri i vendit, Ramush Haradinaj do të pres këtë delegacion gjerman të kryesuar nga zv/presidenti i Parlamentit Evropian, Rainer Wieland.

Takimi nis në ora 09:00 në ndërtesën e Qeverisë së Kosovës.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...