Kërkohet ndihmë për shërimin e Blineres - Bota Sot
Kërkohet ndihmë për shërimin e Blineres

Lajme

Kërkohet ndihmë për shërimin e Blineres

Më: 11 korrik 2019 Në ora: 07:43
Blinera Berisha

Njerëz të vullnetit të mire, Blinera Berisha nga Podujeva ka nevojë për ndihmën tonë.

Blinera është diagnostifikuar me një sëmundje të rëndë dhe aktualisht gjendet në Turqi, mjekimi i saj ka një kosto të lartë dhe të pa përballueshme për familjen e saj.

Andaj familja Berisha kërkojnë ndihmë nga të gjithë ju që keni mundësi ta ndihmoni.

Ndihmën tuaj mund ta bëni përmes gjirollogarisë së Elvira Berisha: XK051401000013271622 në Banën Ekonomike.

Për më shumë informata shtesë, kontaktoni në këta numra të familjes Berisha: 045-652-898 dhe 045-645-727.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat