Tani mund t’i shihni mërgimtarët LIVE nga pikat kufitare - Bota Sot
Tani mund t’i shihni mërgimtarët LIVE nga pikat kufitare

Lajme

Tani mund t’i shihni mërgimtarët LIVE nga pikat kufitare

Më: 14 korrik 2019 Në ora: 16:10
Foto

Janë aktivizuar kamerat nëpërmjet të cilave i mundësohet shoferëve të cilët kanë qasje në internet të shikojnë situatën e vendkalimeve kufitare në kohë reale.

Deri sa tani jemi në sezonin e verës dhe fluksi i mërgimtarëve rritet, qytetarët mund t’i shohin familjarët e tyre teksa sa kalojnë nëpër pikat kufitare.

Të gjithë ata që udhëtojnë në drejtim të vendkalimeve kufitare Hungari-Serbi, Maqedoni-Kosovë, Kroaci-Serbi si dhe Serbi-Maqedoni, përmes kamerave online mund ta përcjellin nëse ka kolona në kufirin përkatës dhe me këtë rast do të kenë mundësi që të planifikojnë udhëtimin më mirë.

Për të parë kamerat online në këto vendkalimeve mund të klikoni këtu.


 

 

live!

Posted by in7.tv on Sunday, July 14, 2019

 

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...