Geci flet për lotët e Ramush Haradinajt: Bëre mirë që fatin e Kosovës ia le në duar Thaçit - Bota Sot
Geci flet për lotët e Ramush Haradinajt: Bëre mirë që fatin e Kosovës ia le në duar Thaçit

Lajme

Geci flet për lotët e Ramush Haradinajt: Bëre mirë që fatin e Kosovës ia le në duar Thaçit

Nga: N.Sh Më: 19 korrik 2019 Në ora: 17:45
Ramush Haradinaj

Pas dorëheqjes së kryeministrit Ramush Haradinaj kanë vërshuar komentet në rrjetet sociale.

Së fundmi njëri nga shtatë vëllezërit Geci, Esati, ka reaguar pas dorëheqjes së kryeministrit.

Geci shkruan se, është për të ardhë keq kur i sheh lotët e një kryeministri që jep dorëheqja nga pozita, duke shtuar se kjo pozitë është e mirë dhe e dhimbshme për me leshu.

Ai tutje shprehet se, tash fatin e Kosovës ia ka lënë në duart e Thaçit, i cili ashtu edhe ka dashtë, ku tash mundet me shkëmbye territore dhe me bë çka të donë me Kosovën.

Ja postimi i plotë:

Është për të ardhur keq kur i shef lotët e një kryeministri kur jep dorëheqje, pozita e Kryeministrit e mirë edhe e dhimbshme me leshu këtë pozitë, ka bërë mirë qe fatin e Kosovës ja ka lan Hashim Thaqit se kështu l ka dashtë ai dhe tash mundet me shkëmbehen territore mundet me ban çka donë me Kosovën.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...