Ja si dukej Ramush Haradinaj 14-vjeçar - Bota Sot
Ja si dukej Ramush Haradinaj 14-vjeçar

Lajme

Ja si dukej Ramush Haradinaj 14-vjeçar

Nga: N.Sh Më: 22 korrik 2019 Në ora: 15:02
Ramush Haradinaj

Një fotografi e Ramush Haradinajt po qarkullon në mediat sociale, gjatë kohës kur ishte fëmijë.

Fotografia e vitit 1982 është bërë gjatë kohës kur Ramush Haradinaj ishte nxënës në shkollën e Izniqit.

Në atë kohë, ai ishte 14 vjeçar.

 “Në këtë foto, Kryeministri Ramush Haradinaj (nga e majta) Afrim Hamzaj (arsimtarë – tani veteran i arsimit) dhe Milazim Mushkolaj (tani inxhiner i elektronikes)

Foto e bërë në shkollën e Irzniqit, ne vitin 1982, atëherë kur Kryeministri Haradinaj ishte në klasën e 7-të. Së bashku me Haradinajn në fotografi janë Afrim Hamza dhe Milazim Mushkolaj”, shkruajnë në rrjetet sociale së bashku me fotografinë e shpërndarë të kryeministrit në dorëheqje të Kosovës.

Image
Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...