PSD-ja tallet me Albin Kurtin, pasi ky i fundit u tall me prokurorinë - Bota Sot
PSD-ja tallet me Albin Kurtin, pasi ky i fundit u tall me prokurorinë

Lajme

PSD-ja tallet me Albin Kurtin, pasi ky i fundit u tall me prokurorinë

Nga: D.RR Më: 25 korrik 2019 Në ora: 14:24
Albin Kurti dhe Shpend Ahmeti

Ish zëdhënësi i Vetëvendosjes, tash anëtarë i PSD-së, Shkodran Hoti, ka “thumbuar” kreun e Vetëvendosjes Albin Kurtin, pasi ky i fundit injoroi me prokurorinë e Kosovës lidhur me rastin e padisë ndaj Thaçit dhe Veselit.

Hoti përmes një postimi në Facebook ka injoruar me Kurtin duke publikuar një bisedë hipotetike.

Postimi i plotë:

- Alo!

- Alo! Fol njëherë me mua!

- Alo!

- Alo! Vetëm pesë minuta.

😁

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...