Anton Quni prezanton gruan bukuroshe dhe djemtë e tij, ja ku po e kalojnë vikendin - Bota Sot
Anton Quni prezanton gruan bukuroshe dhe djemtë e tij, ja ku po e kalojnë vikendin

Lajme

Anton Quni prezanton gruan bukuroshe dhe djemtë e tij, ja ku po e kalojnë vikendin

Nga: A.ZH Më: 10 gusht 2019 Në ora: 16:29
Anton Quni me familjen e tij

Deputeti i Lidhjes Demokratike të Kosovës Anton Quni, ka zgjedhur që ditën e sotme, ta kalojë pranë familjes së tij.

Ai sot bashkë më gruan dhe dy djemtë e tij, ka vizituar Ulpianën, përcjell Bota sot.

“Udhëtimi në kohë-Ulpiana”, ka shkruar Quni në një postim në Facebook, ku ka publikuar edhe disa fotografi.

Image

Ndryshe, bashkëshortja e deputetit të LDK-së, komentohet shpesh në media, për shkak të bukurisë së saj./BS

Image
Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...