Momenti kur Thaçi i thotë Maldinit “Pronto, pronto” - Bota Sot
Momenti kur Thaçi i thotë Maldinit “Pronto, pronto”

Lajme

Momenti kur Thaçi i thotë Maldinit “Pronto, pronto”

Nga: N.Sh Më: 10 gusht 2019 Në ora: 22:07
Hashim Thaçi dhe Maldini

Në ndeshjen e futbollit Feronikeli – Milian është prezent në tribuna edhe presidenti i Kosovës, Hashim Thaçi.

Presidenti Thaçi shihet ulur afër legjendës së futbollit botërorë dhe klubit të Milanit, Maldini.

Për këtë foto, Berat Buzhala është tallur paksa me presidentin Thaçi.

“Momenti kur Maldini i thotë Hashes “m’doket ti e fole italishten kapak?”

Hasha: Pronto, pronto. 😂”, shkruan Buzhala në Facebook.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat