Ish-luftëtari i UÇK-së ka nevojë për ndihmë

Lajme

Ish-luftëtari i UÇK-së ka nevojë për ndihmë

Më: 15 gusht 2019 Në ora: 19:33
Nasuf Mjekiqi

Ish-luftëtari i UÇK-së, Nasuf Mjekiqi, ka nevojë për ndihmë për shërim jashtë vendit.

Nasuf Mjekiqi, ish-luftëtar i Ushtrisë Çlirimtare të Kosovës është diagnostikuar me “Leucemia Acute”, dhe për shërimin e tij.

Trajtimi për këtë sëmundje bëhet jashtë vendit dhe i gjithë shërimi kushton 155 mijë euro.

43-vjeçari është baba i tre fëmijëve dhe të gjithë ju që keni mundësi të ndihmoni, në fotografinë e mëposhtme i keni të gjitha të dhënat.

Image
Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat