E zbulon Ilir Meta: Ky është sekreti im dhe i Thaçit, ja si arritëm të qëndrojmë gjatë në politikë! - Bota Sot
E zbulon Ilir Meta: Ky është sekreti im dhe i Thaçit, ja si arritëm të qëndrojmë gjatë në politikë!

Lajme

E zbulon Ilir Meta: Ky është sekreti im dhe i Thaçit, ja si arritëm të qëndrojmë gjatë në politikë!

Më: 18 gusht 2019 Në ora: 22:38

Presidenti Ilir Meta dhe Presidenti i Kosovës Hashim Thaçi arritën të qëndrojnë gjatë në politikë.

Ilir Meta e zbuloi në emisionin Kojshia Show së si arritën të jenë gjatë në politikë që të dy.

Për ta kuptuar se si arritën të jenë kaq shumë gjatë në skenën politike dhe të jenë gjithmonë në pozitë, ju ftojmë të ndiqni emisionin në videon e mëposhtme.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat