Humbin dy femra shtetase të huaja në Bjeshkët e Nemuna

Lajme

Humbin dy femra shtetase të huaja në Bjeshkët e Nemuna

Më: 18 gusht 2019 Në ora: 23:29
Vajzat e humbura

Dy femra, njëra gjermane dhe tjetra polake janë zhdukur në rajonin malor të Alpeve Shqiptare (Bjeshkët e Nemuna). Ato hynë në Mal të Zi përmes Shqipërisë në vendkalimin Vermosh me makinën e tyre më 13 gusht.

Makina e tyre u gjet në një parking në komunën e Plavës.

Ju lutemi shpërndani lajmin dhe të shpresojmë që ato janë diku në malet e Kosovës, Shqipërisë ose Malit të Zi. Ju lutemi kontaktoni autoritetet lokale të policisë nëse dini ndonjë gjë rreth tyre

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat