Moderatori e provokon për gruan e tij, ja reagimi i Ilir Metës (Pamjet) - Bota Sot
Moderatori e provokon për gruan e tij, ja reagimi i Ilir Metës (Pamjet)

Lajme

Moderatori e provokon për gruan e tij, ja reagimi i Ilir Metës (Pamjet)

Më: 19 gusht 2019 Në ora: 19:58

Moderatori Sadri Imeri i bëri pyetje provokuese Presidentit Ilir Meta, shikoni si reagoi ai kur i permendet Monika Kryemadhi.

Presidenti i Republikës, Ilir Meta ka rrëfyer për herë të parë dhe betejën e tij kryesore.

“Beteja ime kryesore sot si President, por edhe nesër nëse do të jetë e nevojshme kur të mos jem President, do të jetë për rikthimin e sovranitetit të qytetarëve shqiptarë, të cilët kanë humbur kontrollin e tyre mbi parlamentin, mbi qeverinë, mbi pushtetin vendor, mbi të gjitha institucionet që duhet të jenë në shërbimin e tyre dhe duhet të jenë të kontrolluara prej tyre.

Kjo është beteja ime kryesore dhe nuk është kurrsesi rikthimi në Lëvizjen Socialiste për Integrim”, – ka sqaruar Meta.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...