Haradinaj i pranishëm në dasmën e djalit të ish-ushtarit të UÇK-së - Bota Sot
Haradinaj i pranishëm në dasmën e djalit të ish-ushtarit të UÇK-së

Lajme

Haradinaj i pranishëm në dasmën e djalit të ish-ushtarit të UÇK-së

Më: 23 gusht 2019 Në ora: 23:52
Ramush Haradinaj mori pjesë sonte në dasmën e të birit të luftëtarit të UÇK-së, Lulzim Kabashit.

Kryetari i AAK-së, Ramush Haradinaj mori pjesë sonte në dasmën e të birit të luftëtarit të UÇK-së, Lulzim Kabashit.

Haradinaj aty shkoi pasi zyrtarizoi disa figura të reja në parti, mirëpo jo fort të zakonshme, pasi disa nga emrat ishin këngëtarë e frizerë.

“E posaçme ndjenja e gëzimit në familjen e luftëtarit të lirisë, Lulzim Kabashi, i cili sonte po e marton të birin. Shumë fat e lumturi Diarit dhe Blerinës!”, ka shkruar Haradinaj.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...