E zbulon Milaim Zeka: Në PSD është ky person i madh që ishte anëtar i partisë së ish gruas së Millosheviqit - Bota Sot
E zbulon Milaim Zeka: Në PSD është ky person i madh që ishte anëtar i partisë së ish gruas së Millosheviqit

Lajme

E zbulon Milaim Zeka: Në PSD është ky person i madh që ishte anëtar i partisë së ish gruas së Millosheviqit

Nga: D.RR Më: 25 gusht 2019 Në ora: 15:20
Milaim Zeka

Kryetari i PEK, Milaim Zeka, i ka reaguar një anëtari të PSD-së, me emrin Rushit Arifi, ku i njëjti ka përqeshur edhe z. Bahtirin, duke kërkuar madje që kjo parti të anëtarësonte edhe z. Milaim Zeka “në mënyrë që të kompletohej”.

 E për këtë ka reaguar Zeka, i cili thotë se në partinë e PSD-së, ka njerëz të Millosheviqit, e madje thotë se një njeri tepër i madhe aty ishte anëtar i partisë së Marijana Markoviçit.

Postimi i Zekës:

I dashur anonimus, ty qe nuk te njeh as rrethi yt familjar, te ju dhe AAK-ja ka plote njereze te Millosheviçit. E keni nje njeri tepër te madh qe ishte anetar i partise te Mirjana Markoviçit, ish gruaja e Millosheviçit. Glacit sepse është koha e sorrave. Tranzit jeni ju hajnat e pasurisë te Kosovës...!!!

 

KLIKO KËTU PËR TË VOTUAR

Rezultati i sondazhit do të bëhet publik nesër.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...