Polici në Suharekë rrezikon jetën në mbrojtje të ligjit! - Bota Sot
Polici në Suharekë rrezikon jetën në mbrojtje të ligjit!

Lajme

Polici në Suharekë rrezikon jetën në mbrojtje të ligjit!

Më: 7 shtator 2019 Në ora: 12:26
Pamje nga videoja

Një ngjarje e pazakontë ka ndodhur kohëve të fundit në qytetin e Suharekës, ku në bazë të një video shihet se si polici i Kosovës rrezikon jetën për të mbrojtur ligjin.

Në bazë të videos dhe informatave bëhet e ditur se një drejtues i makinës nuk i është bindur urdhërit të zyrtarit policor duke tentuar të vozit në rrugën që policia e kishte bllokuar për qarkullim.

Me të parë që drejtuesi i makinës nuk i bindet polici kapet për veture edhe pse në lëvizje duke rrezikuar jetën në mbrojtje të ligjit.

E gjithë tentativa e drejtuesit që të ikë ka rezultuar pasukses pasiqë polici arrin ta ndal pas 200 metrave.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...