Vjosa Osmani dhe Marigona Geci të lumtura në "Fadil Vokrri" pas fitorës së Kosovës - Bota Sot
Vjosa Osmani dhe Marigona Geci të lumtura në "Fadil Vokrri" pas fitorës së Kosovës

Lajme

Vjosa Osmani dhe Marigona Geci të lumtura në "Fadil Vokrri" pas fitorës së Kosovës

Më: 7 shtator 2019 Në ora: 17:34
Marigona Geci dhe Vjosa Osmani

Në stadiumin e Fadil Vokrri për të shkuar ndeshjen e kombëtarës së Kosovës me Çekinë ishin edhe kandidatja e LDK-së për kryeministre Vjosa Osmani dhe Marigona Geci.

Pas ndeshjes ato shihen të lumtura duke e ngritur lart flamurin e Kosovës. Kosova e shënoj një fitore historike kundër Çekisë.

Vjosa dhe Marigona të cilat po cilësohen si dy femrat e hekurta të Kosovës, tashmë edhe fushatën janë duke e bërë së bashku, madje ato nuk u ndanë as për të shikuar ndeshjen e futbollit.

Fotografitë nga kjo ngjarje i ka publikuar Gani Geci në rrjetet sociale.

LDK E PARA!

MARIGONA GECI NR.78.

Në stadiumin e Kombëtares së Republikës së Kosovës duke shikuar ndeshjen Kosova-Rep.e Çekisë, profesoreshat:
#VJOSA OSMANi nr.1
# MARIGONA GECI nr. 78

Image
Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...