“Zemrën te futbolli, mendjen te 6 Tetori”, ja ku po e shikon Rexhep Selimi ndeshjen Angli-Kosovë - Bota Sot
“Zemrën te futbolli, mendjen te 6 Tetori”, ja ku po e shikon Rexhep Selimi ndeshjen Angli-Kosovë

Lajme

“Zemrën te futbolli, mendjen te 6 Tetori”, ja ku po e shikon Rexhep Selimi ndeshjen Angli-Kosovë

Më: 10 shtator 2019 Në ora: 21:16
Pamje nga vendi i ngjarjes

Kandidati i Lëvizjes Vetëvendosje për deputet të Kuvendit të Republikës së Kosovës, Rexhep Selimi ka thënë se po bën pauzë nga aktivitetet për t’i percjellur ekipet shqiptare që po luajnë futboll ne Angli dhe Elbasan.

“Zemren te futbolli sonte, kurse mendjen te 6 Tetori”, ka shkruar Selimi.

Postimi i plotë i Selimit:

Në Brod, në familjen Idrizi.

Pak pauzë nga aktivitetet e mobilizimit për zgjedhjet e 6 Tetorit, duke i percjellur ekipet shqiptare që po luajnë futboll ne Angli dhe Elbasan.

Zemren te futbolli sonte, kurse mendjen te 6 Tetori.

Lëvizja drejt fitores!
#QeveriaKurti

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...