Ia huq Lutfi Haziri, nuk e njeh Edon Zhegrovën - përqeshje masive e komentuesve - Bota Sot
Ia huq Lutfi Haziri, nuk e njeh Edon Zhegrovën - përqeshje masive e komentuesve

Lajme

Ia huq Lutfi Haziri, nuk e njeh Edon Zhegrovën - përqeshje masive e komentuesve

Më: 10 shtator 2019 Në ora: 23:24
Lutfi Haziri

Kryetari i Komunës së Gjilanit, Lutfi Haziri, ka tentuar t’i përkrahë futbollistët e kombëtarës së Kosovës në mbrëmjen e sotme ndaj Anglisë, shkruan Insajderi.

Haziri në rrjetin e tij social, Facebook, ka publikuar një fotografi me lojtarin kosovar, Edon Zhegrovën, por të cilit i ngatërron emrin me lojtarin tjetër, Mërgim Vojvoden.

Image

“”ForcaKosova #ForcaVojvoca. Ju jeni vet historia, jemi me ju sonte dhe deri në fund”, ka shkruar Haziri.

E të shpejtë kanë qenë komentuesit të cilët i tregojnë se lojtari me të cilin ka bërë fotografi, nuk është Vojvoda. Ai më pas, e ka përmirësuar gabimin e tij.

Image
Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat