Kameramani anglez: 1997 në vijën e frontit në Kosovë, 2019 me kombëtaren e Kosovës - Bota Sot
Kameramani anglez: 1997 në vijën e frontit në Kosovë, 2019 me kombëtaren e Kosovës

Lajme

Kameramani anglez: 1997 në vijën e frontit në Kosovë, 2019 me kombëtaren e Kosovës

Më: 11 shtator 2019 Në ora: 09:28
Një foto e kameramanit Chris James në periudha të ndryshme

Gazetari i ITV Sport, Gabriel Clarke ka postuar një foto të kameramanit Chris James në periudha të ndryshme, duke treguar njëherësh ndryshimin e madh që ka pësuar Kosova.

Ai ka publikuar në Twitter një foto të Jamesit duke marrë imazhe vija e frontit në luftën e Kosovës më 1997, e një tjetër nga ndeshja e mbrëmshme ndërmjet Anglisë dhe Kosovës.

“1997 në vijën e frontit në Kosovë, 2019 Angli – Kosovë, te vija anësore. Asnjë hap prapa. Kameramani Chris James nga ITV Football”, ka shkruar Clarke.

Image
Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...